به نام یگانه معمار هستی ساخت ماکت،طراحی سه بعدی،طراحی داخلی،طراحی نما،پوستر،پروژه های معماری و عمران--آموزش کاربردی اتوکد،تریدی مکس،فتوشاپ لاهیجان،پاساژخیرخواه طبقه دوم 01413228206 ----09365322103 ساخت ماکت,طراحی پلان,نما,MAX,AUTOCAD

ساخت ماکت,طراحی پلان,نما,MAX,AUTOCAD
پروژه های معماری و عمران - آموزش نرم افزارهای معماری و عمران 

lynnقرنهاست که بشر در رابطه تنگاتنگ با طبیعت به سر برده و برای تولید مایهتاج خود از آن الهام می گیرد .

لئوناردو داوینچی ، نابغه عصر رنسانس ، یکی از اولین کسانی بود که برای ساخت ماشین پرواز دانشهای « بیولوژی » و « فنی » زمان خود را درآمیخت و برای حل مسائل فی زمانش به جستجو و تحقیق در ساختار جانداران پرداخت . امروز پانصد سال پس از داوینچی مهندسان رشته های مختلف برای ایجاد ارتباط بین قوانین علوم فنی با دنیای جانداران تلاشی مشابه دارند . ارتباطی که با آغاز قرن بیست و یکم و رشد روزافزون رایانه ها جایگاه خاص یافته و دنیای اندیشه های معماری را نیز تحت تأثیر قرار داده است .

حجم زیاد مقالات ، سخنرانی ها ، مباحث نظری ارائه شده در چند سال گذشته تأیید بر این مدعاست . به موازات اوج گیری این مباحث ، عرضه آثار شاخص این جریان را در سالنهای موزه های معتبر دنیا نیز می بینید . یکی از سردمداران به نام این جریان « گرگ لین » متولد 1964 ، معمار و نظریه پرداز آمریکایی است که این مقاله سعی در معرفی و بررسی افکار او تحت عنوان معماری بیونیک دارد .

یکی از اولین موارد استفاده از آفرینش های طبیعی را برای نوآوری در معماری در ابتدای نیمه دوم قرن نوزدهم مشاهده می کنیم . متخصصان انگلیسی در سال 1846 برای نخستین بار موفق به پرورش نوعی نیلوفر آبی عظم در اروپا شدند که قطر برگ های آن به دو متر می رسید . پاکستون ، معمار انگلیسی تبار ، با دیدن استحکام برگ های .زین نیلوفر آبی به مطالعه قفسه بندی مدور و ساختار شعاعی این گل پرداخت . حاصل این تفحص ابداء ساختار جدیدی برای سقف سبک شیشه ای در معماری بود که در قصر کریستال نمایشگاه جهانی لندن در سال 1851 عرضه و موفق به جلب نظر منتقدان شد .

[ جمعه 1390/09/11 ] [ 10:8 ] [ گرد آورنده " صابر عزیزاللهی " ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

ساخت ماکت
طراحی پلان
شیت بندی
طراحی لوگو
سه بعدی
3DMAX
AUTOCAD
POWERPOINT


لاهیجان،ساختمان تجاری خیرخواه،طبقه دوم

09365322103
موضوعات وب
امکانات وب
Gta-Tehran.net

83351263214804004730.jpg" width="500" alt="پروژه های معماری و عمران - آموزش نرم افزارهای معماری و عمران" height="150">برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری